The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Vin Apr 26, 2024 4:38 pm


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Tocmai si locurile de munca....
MesajScris: Mar Ian 13, 2015 7:57 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Lun Ian 14, 2013 9:13 pm
Mesaje: 92
Localitate: Iasi
Cautand ceva de munca, am gasit niste oferte pe tocmai care suna destul de bine...
Un exemplu de anunt suna asa:
"Angajam Femei, Barbati , Gupuri pentru ferma de animale in Manchester, Anglia. Limba engleza nu este obligatorie iar experienta cu animalele constituie un avantaj. Salariu 1500- 1700lire. Ferma este mixta" sau
"Cautam persoane dornice sa lucreze in constructii civile Germania, in cartiere rezidentiale de la fundatie pana la cheie. Salariul este intre 10- 13 euro/ ora, se lucreaza 8 ore/ zi. Anglia salariul: 1600 lire/ luna, se lucreaza 8 ore/ zi. Contractul se face pe perioada nedeterminata. ANGAJATORUL VA ASIGURA: Transport, Cazare, Asigurare medicala si O masa calda pe zi. Pentru mai multe detalii va rog sa ne contactati".
Am sunat iar ei cer o taxa de 560 ron pentru procesare dosar, am intrebat care este comisionul lor si mi-au raspuns ca doar aceasta taxa de 560 lei.
Credeti ca ofertele sunt pe bune sau doar niste facaturi?

_________________
contact: dj.co5myn@yahoo.com sau 0752500057


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: Tocmai si locurile de munca....
MesajScris: Mar Ian 13, 2015 8:33 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Joi Sep 05, 2013 10:53 am
Mesaje: 195
Localitate: cluj
posibil sa fie dar in ziua de azi trebuie sa cunosti meserie in domeniu in care vrei sa lucrezi si sa 1700lire si cazare asigurata si mers la sigur prin cunostinte, alfel o poti pati , si te trezesti cati da vreo 1500lire si sati platesti chiria cheltueli etc


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România