The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Vin Mar 29, 2024 3:32 pm


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 36 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Mie Mai 09, 2012 12:57 am 
Neconectat
User

Membru din: Mar Feb 16, 2010 6:09 pm
Mesaje: 786
Localitate: otelu rosu
pana iti rezolva politia treburile.....vei renunta la toate astea.probabil ai sa fi batran.

ai tot ce iti trebuie pentru a pleca pe o pista.
Daca ai incercat legal sa faci un rahat,de ce nu incerci si pe alte cai.Eu daca eram in locul tau....garantat pana acum apareau amplificatoarele.
daca soferul este un prieten al ""cumparatorului"" tau....e foarte ok.asta e plecarea ta.

Nu stiu daca citesti printre randuri la ce am scris eu,dar .....iti garantez ca pentru 300-400 de euro....se vor gasi tovarasi care sa iti aduca amplificatoarele inapoi.

_________________
0747186474


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Mie Mai 09, 2012 8:41 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mie Oct 26, 2011 8:47 pm
Mesaje: 217
Localitate: Lugoj
vorba lui Lucian...pentru cateva sute gasesti niste Spiridusi Racheti care sa rezolve problema...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Mie Mai 09, 2012 2:23 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mie Iun 04, 2008 2:32 pm
Mesaje: 233
Localitate: ploiesti ,prahova
LUCIAN LADARIU scrie:
pana iti rezolva politia treburile.....vei renunta la toate astea.probabil ai sa fi batran.

ai tot ce iti trebuie pentru a pleca pe o pista.
Daca ai incercat legal sa faci un rahat,de ce nu incerci si pe alte cai.Eu daca eram in locul tau....garantat pana acum apareau amplificatoarele.
daca soferul este un prieten al ""cumparatorului"" tau....e foarte ok.asta e plecarea ta.

Nu stiu daca citesti printre randuri la ce am scris eu,dar .....iti garantez ca pentru 300-400 de euro....se vor gasi tovarasi care sa iti aduca amplificatoarele inapoi.


total deacord cu lucian. si pe aici se poarta pe la ploiesti treaba asta si merge de minune .

_________________
A.K.A--- Nanutza


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Mie Mai 09, 2012 8:05 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Dum Aug 24, 2008 8:16 pm
Mesaje: 425
Localitate: Iasi
dute la politia rutiera si cauta pe ce nume sau unde gasesti propietarul masiniii ...

de la propietarul masini incepi usor usor alfel nu ai cum

Ladariule daca e hot cu cap nu ai cum sa dai de el ..... numere false la masina , nume inexistent etc etc etc .

_________________
*fostul R@C@U*

Fbt Himaxx 40A 4buc
Playere pioneer cdj 200 2buc
Mixer Allen&Heath PA12
Mixer Soundcraft EFX8
microfon--shure pg58 (wireless)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Mie Mai 09, 2012 8:21 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mar Feb 16, 2010 6:09 pm
Mesaje: 786
Localitate: otelu rosu
hotii care fura la noi....nu sunt hoti destepti.Asta ar fi singura chestie ....cu numere false,sau cu masina furata.dar nu suntem in filme.

Ai nr masinii.....ai aflat proprietarul.Dar in chestiile astea nu e bine sa te implici tu...ca si pagubit.pt ca in caz de alte probleme....raspunzi foarte nasol in fata legii.din cauza asta ""apelezi"" la cunostinte ,care garantat te ajuta pt o suma.
In cazul lui alextripon.....prefer sa pierd 500 de euro,care daca esti tare pe pozitie....ii va suporta tot hotul.ii va scoate de la el ""cunostintele"" tale. imi pare rau ca este mare distanta intre noi.ti-as fi trimis niste priteni de ai mei.

pt 500 de euro....iti garantez ca in 2 zile ai hotul la tine in fata usii.Nu are rost sa mai detaliez despre chestiile astea.Unii colegi de forum stiu foarte bine ce vreau sa spun.Si nu e bine pt ca .....oare ce vor crede colegii despre mine? :roll:

_________________
0747186474


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Vin Mai 11, 2012 8:05 pm 
Neconectat
User

Membru din: Vin Feb 13, 2009 9:01 pm
Mesaje: 317
Localitate: cluj-napoca
sunt de acord cu ce ati scris voi dar aveam mare nevoie de bani sa imi indeplinesc un "vis" :D si de aceea nu am mai judecat limpede:)
Inca nu stiu nimic de scule..deci ramane valabil apelul la comunitatea audio din Romania. daca auziti de doua amplifuri QSC RMX 5050 sau de un dbx driverack pa+ sau un case de 12U odissey la preturi bune, sau ca a cumparat cineva asa scule sau orice informatie care credeti ca ar fi de folos va rog sa ma anuntati
Contact: alexandru_tripon@yahoo.com
0754.041.434
Alex
Ofer recompensa 500 de euro celui care imi ofera informatia care ma ajuta sa recuperez sculele.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Sâm Mai 12, 2012 5:20 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mie Iun 04, 2008 2:32 pm
Mesaje: 233
Localitate: ploiesti ,prahova
alextripon scrie:
sunt de acord cu ce ati scris voi dar aveam mare nevoie de bani sa imi indeplinesc un "vis" :D si de aceea nu am mai judecat limpede:)
Inca nu stiu nimic de scule..deci ramane valabil apelul la comunitatea audio din Romania. daca auziti de doua amplifuri QSC RMX 5050 sau de un dbx driverack pa+ sau un case de 12U odissey la preturi bune, sau ca a cumparat cineva asa scule sau orice informatie care credeti ca ar fi de folos va rog sa ma anuntati
Contact: alexandru_tripon@yahoo.com
0754.041.434
Alex
Ofer recompensa 500 de euro celui care imi ofera informatia care ma ajuta sa recuperez sculele.

mai bine ia-o pe calea cea "dreapta " si cu recompensa aiai iti rezolvi problemele cum zicea si lucian.

_________________
A.K.A--- Nanutza


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Sâm Mai 12, 2012 5:40 pm 
Neconectat
Director General 0766332366
Director General  0766332366
Avatar utilizator

Membru din: Joi Oct 27, 2005 7:33 pm
Mesaje: 19817
Localitate: La sediu
mai moale cu instigarile la violenta va rog :?

_________________
ing. Mircea Bartic
Director general

Poweraudio Romania
Drumul Tarpiului, Nr.30, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0766332366
E-mail: office@poweraudio.ro
www.poweraudio.ro
facebook.com/poweraudio.romania


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Lun Mai 14, 2012 10:41 am 
Neconectat
User

Membru din: Vin Aug 21, 2009 11:12 am
Mesaje: 55
Localitate: Medias Sibiu
Au aparut 2 tipi care au fost prinsi pentru asemena inselaciuni la stirile pro tv , studenti erau parca, sa nu fie cumva ei....poate ajuta la ceva.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Lun Mai 14, 2012 10:53 am 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Lun Iul 13, 2009 4:06 pm
Mesaje: 248
Localitate: carei
ti-am dat si eu un mail cu un link si un print-screen cu trimitere directa la 2 qsc-uri ca ale tale.sper ca ai reusit sa iei legatura cu vanzatorul.

_________________
http://pro-audio.myforum.ro/index.php


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Mie Mai 16, 2012 12:12 pm 
Neconectat
User

Membru din: Vin Feb 13, 2009 9:01 pm
Mesaje: 317
Localitate: cluj-napoca
Tocmai am terminat de "investigat" si nu sunt amplificatoarele mele:) am primit poze si am comparat dar sunt o editie mai veche si etichetele sunt altfel:)
Multumesc tuturor forumistilor


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Dum Mai 20, 2012 10:47 am 
Neconectat
Admin
Admin
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 30, 2005 12:35 pm
Mesaje: 1819
Localitate: Tr.Severin
Să ne ții la curent cu ce se întâmplă.

_________________
Pot fi contactat telefonic in cazul ca nu raspund la mesaje: 0742/070.470.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Mar Mai 29, 2012 1:20 pm 
Neconectat
User

Membru din: Vin Feb 13, 2009 9:01 pm
Mesaje: 317
Localitate: cluj-napoca
politia nu m-a anuntat nimic:)...nu am nici o noutate dar daca apare ceva va anunt.
Multumesc celor care m-au avertizat cand au aparut scule asemanatoare de vanzare


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Sâm Iun 16, 2012 12:49 pm 
Neconectat
User

Membru din: Vin Feb 13, 2009 9:01 pm
Mesaje: 317
Localitate: cluj-napoca
Inca nu am aflat nimic, politia nu mi-a mai dat nici o veste nici buna nici rea:)
Daca cineva ma ajuta cu informatii sau altfel sa-mi recuperez amplificatoarele, ofer recompensa 500 euro
multumesc poweraudio


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: TZEAPA
MesajScris: Sâm Iun 16, 2012 7:07 pm 
Neconectat
User

Membru din: Joi Mar 15, 2012 7:34 pm
Mesaje: 46
Localitate: poarta s
alex cine crezi ca ar lua recompensa pusa de tine stiind ce ai patit cred ca tot forumul urmaresc sa dea de sculele tale aici la zalau ai un ochi in plus poate vine cineva la reparat cu asa ceva


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 36 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România