The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Joi Mar 28, 2024 4:22 pm


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Un art 325i desfacut
MesajScris: Dum Apr 15, 2007 5:53 pm 
Vineri dupa o sonorizare, cand am dat boxa jos de pe stativ, am observat ca suna ceva in interior. Si a trebuit sa o desfacem. Cu ocazia asta am facut ceva poze :wink:

pofta buna :lol:

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Problema mare din cauza careia am desfacut rcf-u. Am tras eu o sperietura, dar la urma am ras ca 2 prosti :lol: :lol: . Mnezou' lui de covrigel :lol: :lol: :lol:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine


Sus
  
 


 Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Apr 16, 2007 9:05 am 
Neconectat
Admin
Admin
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 30, 2005 12:35 pm
Mesaje: 1819
Localitate: Tr.Severin
Are protectie pentru driver cu fet. Chestie buna si foarte fiabila, dar este o solutie cam scumpa ( fata de protectia cu bec, of course ).

Ma intreb de ce nu or fi bagat un difuzor neo ? Ma scadea greutatea boxei cu vreo 5Kg ( cel putin ).

Eu am o singura chestie care nu-mi place.
Filtrul pare a avea bobinele pe un miez de tole. Cred ca la faza asta se zgarcira macaronarii :lol: .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Apr 16, 2007 12:13 pm 
DNA scrie:
dar este o solutie cam scumpa


se justifica in pretul ei :lol: :lol: :lol: :lol:

Boxa asta a cazut mai demult de la 2 metrii jumate inaltime pe jos pe un colt si nu a patit nimica :wink: . Din cauza asta m-am speriat sa nu se fii dezlipit ceva inauntru cum am mai auzit la nustiu cine de pe forum. Pana la urma covrigelul vietii a fost cauza :lol:

Poate o avut noroc, poate nu :roll:

DNA, nu stii cum fuctioneaza acel led pentru overload? Nici eu nici proprietarul nu l-am vazut niciodata sa se aprinda. Mai mult de 500 de w muzica nu a intrat de loc in boxa, poate si de aia :roll:


Sus
  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România