The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Vin Mar 29, 2024 9:11 am


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: egosys wami rack 24
MesajScris: Mie Dec 23, 2015 10:33 pm 
Neconectat
User

Membru din: Dum Ian 16, 2011 1:53 am
Mesaje: 211
Localitate: Iasi
Salutare,

Am intrat in posesia acestui dispozitiv (din titlu)

Cineva ce are cunostinte mai vaste ma poate ajuta cu niste informatii.La ce se foloseste cum se foloseste ,cat de fiabil e ?
Multumesc


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Mie Dec 23, 2015 10:53 pm 
Incredibil ce a ajuns lumea!!! Va este greu sa dati o cautare pe google. Da o cautare pe google si in primul site vei gasi toate informatiile despre acest produs.

MULTI VRETI MURA IN GURA!


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Mie Dec 23, 2015 11:12 pm 
Neconectat
User

Membru din: Dum Ian 16, 2011 1:53 am
Mesaje: 211
Localitate: Iasi
Ma scuzi daca te am deranjat
Postarea e pt discutii incepatori... adica nu sunt familiarizat deloc.
Am dat pe google dar nu ma ajuta .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Mie Dec 23, 2015 11:38 pm 
Aici nu este vorba de deranj, si nici de incepatori. Aici este vorba de lene si .......ma abtin ca vine craciunul.
Daca tot ai marca si modelul aparatului ......ai la dispozitie pe nea Google si vei afla exact ce te intereseaza despre acel produs.

La fel si pentru altii. Va este greu sa scrieti pe www.google.ro ce anume scrie pe aparatul pe care il aveti, si asa aflati informatiile necesare.

http://www.esi-audio.com/products/wr24/

si reviem: http://www.soundonsound.com/sos/sep00/articles/ego.htm


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Joi Dec 24, 2015 1:54 am 
Neconectat
User

Membru din: Dum Ian 16, 2011 1:53 am
Mesaje: 211
Localitate: Iasi
Nu ma intelegi

Nu stiu ce este deci is cam afon ...degeaba google sau altceva daca nu mi explica nimeni babeste .
Oricum.multumesc de intentie .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Joi Dec 24, 2015 10:59 am 
Esti incredibil. Acolo iti explica exact ce este acel aparat. ITI DA MURA IN GURA!!! Nu sti engleza? Nu este nici o problema pentru ca exista google translate!


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Sâm Dec 26, 2015 4:46 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Joi Sep 05, 2013 10:53 am
Mesaje: 195
Localitate: cluj
RADULE nu fi rau , ca toti am trecut si vom trece prin problema de mai sus . si conpletativa locatia din profil , dupa cum spune regulamentul


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Sâm Dec 26, 2015 4:48 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Joi Sep 05, 2013 10:53 am
Mesaje: 195
Localitate: cluj
RADULE nu fi rau , ca toti am trecut si vom trece prin problema de mai sus . si conpletativa locatia din profil , dupa cum spune regulamentul


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Sâm Dec 26, 2015 6:26 pm 
Sandor , tu invata sa scri apoi zimi ce sa fac!

Ps: Nu sunt rau dar unii vor mura in gura!


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Sâm Dec 26, 2015 6:35 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Joi Sep 05, 2013 10:53 am
Mesaje: 195
Localitate: cluj
la randul meu , am fost si eu luat la intrebari . din cauza ca nu am respectat regulamentul .
deci nu te da rotund . daca poti sa ajuti e bine , daca nu abtinete


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Sâm Dec 26, 2015 7:03 pm 
Lupule moralist, stai in banca ta!

Problema ca multi va cumparati lucruri si nu cititi manualul, si apoi vreti mura in gura.

La randul meu am pierdut nopti citind manuaul aparatelor cumparate ca sa inteleg exact ce fac. Ma documentez tot timpul. Imi pierd ore citind diverse site-uri, invat tot timpul pentru ca am multe de invatat.

Nu inteleg dece daca i spui unui om sa citeasca un manual , automat esti catalogat?


Ps: Invata sa citesti tot. Daca te uitai in primul meu post, vedeai ca am postat 2 site-uri de unde poate invata ce este si ce face Egosys wami rack 24. Dar e mai comod sa iti faca cineva un rezumat decat sa citesti site-urile respective.

Tot tu esti acel binevoitor....care ai dato de gard. Uiti ca ai postat aiurea doar ca sa te bagi in seama la colegul unde cerea ajutor pentru SONORIZARE PENTRU O BISERICA, Iar tu i-ai raspuns aiurea omului....crezand ca vorbeste despre o sonorizare PA.
Ca sa iti amintesc uite: viewtopic.php?f=56&t=22679

Deci nu mai fa pe lupul moralist!


Ultima oară modificat de Daraban Radu pe Sâm Dec 26, 2015 10:47 pm, modificat 1 dată în total.

Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Sâm Dec 26, 2015 8:18 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Joi Sep 05, 2013 10:53 am
Mesaje: 195
Localitate: cluj
nu am nimic in potriva ca tu ai citit noptile .
si fa bine nu mai cauta nod in papura , ca suntem pe un forum unde ne ajutam cu diferite safaturi sau pareri. nu pot spune ca nu sunt persoane care le e lene sa se documenteze . tu ai inpresia ca nu o sa ai nevoie pe viitor de sfaturile sau parerile colegiilor ? majoritatea ne batem uneori de probleme pe care nu le putem duce la bun sfarsit .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: egosys wami rack 24
MesajScris: Sâm Dec 26, 2015 8:21 pm 
Nu inteleg dece mai continui aceasta mascarada? Ce vrei sa dovedesti? Ca esti penibil. Ca nu citesti tot, ca dai sfaturi doar ca sa te bagi in seama. Ce vrei pana la urma? Ca tu esti cel care sa bagat in seama. Daca erai atent ai fi vazut ca am incerc at sa imi ajut colegul, postand 2 site-uri unde poate citi despre acel produs pe care il detine. CE vrei mai mult?


Sus
  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România