The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Vin Mar 29, 2024 1:02 am


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Microfoane Wireless LINE6
MesajScris: Mar Feb 23, 2016 9:15 pm 
Neconectat
User

Membru din: Mar Feb 23, 2016 9:04 pm
Mesaje: 1
Va salut ! V-as ruga pe cei care aveti ceva pareri despre aceste microfoane (line6) sa ni le impartasiti si noua. M-ar interesa in special Line6 xd-v75. Va multumesc anticipat !


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: Microfoane Wireless LINE6
MesajScris: Dum Apr 03, 2016 7:33 pm 
Neconectat
User

Membru din: Dum Dec 09, 2012 4:39 pm
Mesaje: 13
Localitate: Constanta
Eu am XD v75 dar am cumparat receptorul separat si microfonul separat deoarece am vrut microfonul varianta SC -supercardioid . A costat 16 mil recptorul si 16 mil microfonul. Sunt foarte multumit dpdv calitativ, mai ales ca merge in banda digitala 2.4GHz , tinand cont ca deja au inceput sa fie probleme cu sistemele ce functioneaza in banda 600-800MHz fiind interferate de telefonia 4G care functionaza in aceeasi fregventa.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România