The poweraudio Forum is managed by a team of tallented administrators that have made it their mission to offer projects, schematics, designs and their advice free of charge. By making a small donation you can aid in the further development and running costs of this community. We thank you for the support!
Forumul Poweraudio este manageriat de o echipa de administratori talentati care au misiunea de a furniza proiecte, scheme, schite si sfaturi in mod gratuit. Facand o donatie, puteti sa ajutati la dezvoltarea si acoperirea costurilor de operare si dezvoltare a acestei comunitati. Va multumim pentru ajutor!

forumpoweraudio.ro

>> Bine ati venit pe forumul Poweraudio - Cel mai mare forum PROaudio din Romania <<
Acum este Vin Mar 29, 2024 8:48 am


Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Recomandare casti inear sub 80 lei?
MesajScris: Joi Sep 29, 2016 9:21 am 
Neconectat
User

Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:16 am
Mesaje: 3
As preferat sa le iau dintrun magazin din romania,sub 80 lei? Ascult orice inafara de clasice ,ce casti credeți ca ar fi mai bune in pretu asta?


Sus
 Profil  
 


 Subiectul mesajului: Re: Recomandare casti inear sub 80 lei?
MesajScris: Vin Sep 30, 2016 3:34 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mar Ian 25, 2011 9:37 am
Mesaje: 535
Localitate: Targovcity
Doruftw scrie:
As preferat sa le iau dintrun magazin din romania,sub 80 lei? Ascult orice inafara de clasice ,ce casti credeți ca ar fi mai bune in pretu asta?

Am cumparat eu de la Altex anul trecut o pereche de casti JVC, pe care le-am folosit de vreo 2-3 ori. Daca esti interesat, ti le dau la juma' de pret.
http://www.altex.ro/casti-intraauriculare-jvc-ha-fx1x

_________________
0766710585____Billy
Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor....totusi nu sunt prea sigur despre cea a universului! (Einstein)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandare casti inear sub 80 lei?
MesajScris: Vin Sep 30, 2016 7:43 pm 
Neconectat
User

Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:16 am
Mesaje: 3
mm...m-ar interesa. da nu sunt sigur,nu poti avea incredere in toata lumea stii :))) ,cum sunt castile?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandare casti inear sub 80 lei?
MesajScris: Vin Sep 30, 2016 8:20 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Joi Iun 09, 2016 11:38 pm
Mesaje: 144
Localitate: Hunedoara
Vezi ca in magazinele mari Altex, MediaGalaxy, etc., te lasa sa le asculti. Daca ai mall in apropiere du-te acolo si o sa gasesti, pentru ca oricum fiecare percepe altcumva sunetul :).

_________________
"Quality reveals reality."


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandare casti inear sub 80 lei?
MesajScris: Vin Sep 30, 2016 9:22 pm 
Neconectat
User
Avatar utilizator

Membru din: Mar Ian 25, 2011 9:37 am
Mesaje: 535
Localitate: Targovcity
Doruftw scrie:
mm...m-ar interesa. da nu sunt sigur,nu poti avea incredere in toata lumea stii :))) ,cum sunt castile?

In privinta mea poti sa stai linistit ca nu dau tepe. La ce te referi cand zici: "cum sunt castile"?
Pot sa spun ca sunt functionale 100% si ca noi....repet, folosite doar de vreo 3 ori. O sa le caut, ca nu mai stiu pe unde le-am aruncat, si o sa le fac cateva poze.

Icecream Groove scrie:
Vezi ca in magazinele mari Altex, MediaGalaxy, etc., te lasa sa le asculti. Daca ai mall in apropiere du-te acolo si o sa gasesti, pentru ca oricum fiecare percepe altcumva sunetul :).

Eu de la Aletx-ul din Targoviste le-am luat fara proba, acestea fiind sigilate si nu aveau "mostre" pentru auditie. Dar daca gaseste undeva sa le asculte, e cu atat mai bine ca sa stie pe ca da banii.

_________________
0766710585____Billy
Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor....totusi nu sunt prea sigur despre cea a universului! (Einstein)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandare casti inear sub 80 lei?
MesajScris: Sâm Oct 01, 2016 5:55 pm 
Neconectat
User

Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:16 am
Mesaje: 3
ah,seems legit then,mersi de informatie,am un altex aici in mall in baia mare,sigur te lasa ? o sa ii intreb daca ma lasa si eventual o sa le cumpar,par cele mai bune in pretu asta,cica au bass foarte fain si se aud super si sunt confortabile si is durabile. multumesc pt raspunsuri bros!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România